0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Workshop náramky

Přijď si užít hezké odpoledne, navléct svůj lunární náramek nebo jiný šperk a poslechnout si povídání o účincích kamenů.
náramky

Přijď objevit svou kreativitu při vytváření náramků z krásných minerálů a potkej lidi s podobnými zájmy v naší útulné dílně. Ať už vyrábíš pro sebe nebo jako dárek, můžeš se těšit na osobní přístup a jedinečné výtvory.

Na co se můžeš těšit:

  • Poradíme ti, jak vytvořit náramek přesně podle tvého srdce a záměru.
  • Vyrobíš si šperky pro sebe nebo jako originální dárek pro své blízké.
  • Potkáš lidi s podobnými zájmy v pohodové atmosféře naší dílny.
  • Kapacita: 8 osob.
  • V ceně 490 Kč je 1 vyrobený náramek v této hodnotě.
    Všechny další vyrobené šperky si můžeš koupit za cenu použitého materiálu.

Pokud chceš vstupenku na akci věnovat jako dárek, připravili jsme pro tebe elektronické dárkové poukazy 🎁 , které máš k dispozici ihned po zaplacení. Poukaz ti přijde obratem na email, vytiskneš si ho a můžeš darovat.

Tento workshop je pro tebe ideální, pokud:

  • Hledáš kreativní způsob, jak vyjádřit svůj osobní styl skrze jedinečné náramky.
  • Chceš připravit originální dárek pro své blízké s osobním dotykem.
  • Toužíš potkat lidi s podobnými zájmy nebo si užít hezké odpoledne s kamarádkou či maminkou v teplé a přátelské atmosféře.
Zobrazit termíny
Doba trvání: 2 hodiny
Cena: 490 Kč

Místo konání:

Lunarium obchod, Anglická 387, Praha 2
Doraz prosím nejpozději 15 minut před začátkem akce.

Jak se k nám dostaneš:

Obchod se nachází vedle restaurace Demínka. Nejlépe se k nám dostaneš ze zastávky metra a tramvaje I. P. Pavlova nebo Muzeum (odkaz na Google mapy).

Dagmar Borešová

Workshop vede Dagmar

Jako duše a mozek Lunaria přinesla světu jedinečný online lunární kalendář. S více než dvacetiletou vášní pro krystaly je Dagmar tou pravou průvodkyní v tvorbě šperků, kde ti s radostí poradí jak v oblasti výběru kamenů, tak v jejich kouzelném zpracování.

Termíny & rezervace

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zrušení rezervace:

Svoji rezervaci můžeš zdarma zrušit nejpozději 48 hodin před začátkem akce, abychom mohli místo nabídnout někomu jinému. Napiš nám prosím na email ahoj@lunarium.cz a přesuneme tvoji rezervaci na jiný termín nebo ti vrátíme peníze. Pokud na akci nedorazíš, nebo zrušíš svoji rezervaci později, tvoje vstupenka propadne a nemáš nárok na přesunutí termínu.

Co si myslí účastnice

Účastnice Petra
Opravdu velmi doporučuji a to nejen obchůdek, ale i rituály! Opravdu krásné a velmi příjemné místo! ♥️
Účastnice Kristýna
Absolvovala jsem v Lunariu Šamanské cestováni s Medeou a byl to nádherný zážitek. Medea je žena na svém místě a úžasná bytost. I jako začátečník se nemáte čeho bát a můžete se těšit na setkání s Vaším totemovým zvířetem 💜
Účastnice Erika
Dnes navštívila s mojí mamkou workshop Šamanská cesta. Byla to pro nás velmi zajímavá zkušenost a moc jsme si to užily. 😇 Rozhodně se chceme dále rozvíjet a těšíme se na další workshop.
cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram