0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Workshop náramky a světlolapky

Přijď si užít hezký podvečer, navléct svůj náramek nebo vyrobit lapač slunce a poslechnout si povídání o účincích kamenů.
náramky

Přijď objevit svou kreativitu při vytváření náramků a světlolapek z krásných minerálů a potkej lidi s podobnými zájmy v naší dílně. Ať už vyrábíš pro sebe nebo jako dárek, můžeš se těšit na osobní přístup a jedinečné výtvory.

Na co se můžeš těšit:

 • Poradíme ti, jak vytvořit náramek přesně podle tvého srdce a záměru
 • Vyrobíš si šperk pro sebe nebo jako originální dárek pro své blízké
 • Potkáš lidi s podobnými zájmy v pohodové atmosféře naší dílny
 • Workshop je vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně zkušeností. I úplní začátečníci si užijí tvoření a odnesou si domů krásný a originální kousek
 • Workshop se koná v malém a útulném ateliéru
 • Dostaneš zdarma kávu, čaj nebo krystalovou vodu
 • Kapacita: 8 osob.
 • V ceně 490 Kč je 1 vyrobený náramek nebo světlolapka v hodnotě použitého materiálu.
  Všechny další výrobky si můžeš koupit za cenu použitého materiálu.

Chceš darovat speciální zážitek?

Vezmi s sebou svou nejlepší kamarádku, kolegyni, sestru nebo maminku na nezapomenutelný rituál. Připravíme pro tebe personalizovaný poukaz s jménem obdarovaného, který ti zašleme elektronicky, abys jej mohl/a ihned vytisknout a darovat. Kup si vstupenky na vybranou akci a napiš nám email na ahoj@lunarium.cz, kde uvedeš termín akce a jméno obdarovaného a my ti připravíme personalizovaný poukaz.

workshop personalizovany

Pokud chceš vstupenku na akci věnovat jako dárek bez konkrétního termínu, připravili jsme pro tebe elektronické dárkové poukazy 🎁 , které máš k dispozici ihned po zaplacení. Poukaz ti přijde obratem na email, vytiskneš si ho a můžeš darovat.

CHCEŠ NÁŠ WORKSHOP VE SVÉM MĚSTĚ? Můžeme za tebou s korálky přijet. Sežeň prostor a skupinku min. 10 lidí a dorazíme k vám. Cena z osobu je 490 Kč, v ceně je jeden náramek. Další vyrobené náramky jsou dle ceny použitého materiálu.  Při akcích mimo Prahu ssi počítáme úhradu dopravného - podle aktuálních cen benzinu.  Pokud tě to zaujalo, napiš nebo zavolej a domluvíme se konkrétně. Email: dagmar@lunarium.cz, tel. 774 741 477

Tento workshop je pro tebe ideální, pokud:

 • Hledáš kreativní způsob, jak vyjádřit svůj osobní styl skrze jedinečné náramky
 • Chceš připravit originální dárek pro své blízké s osobním dotykem
 • Toužíš potkat lidi s podobnými zájmy nebo si užít hezké odpoledne s kamarádkou, kolegyní nebo maminkou v teplé a přátelské atmosféře
Zobrazit termíny
Doba trvání: 1,5 hodiny
Cena: 490 Kč

Místo konání:

Anglická 387/3, 120 00 Praha 2 Vinohrady

Jak se k nám dostaneš:

Dagmar Borešová

Workshop vede Dagmar

Jako duše a mozek Lunaria přinesla světu jedinečný online lunární kalendář. S více než dvacetiletou vášní pro krystaly je Dagmar tou pravou průvodkyní v tvorbě šperků, kde ti s radostí poradí jak v oblasti výběru kamenů, tak v jejich kouzelném zpracování.

Termíny & rezervace

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zrušení rezervace:

Svoji rezervaci můžeš zdarma zrušit nejpozději 60 hodin před začátkem akce, abychom mohli místo nabídnout někomu jinému. Napiš nám prosím na email ahoj@lunarium.cz a přesuneme tvoji rezervaci na jiný termín nebo ti vrátíme peníze. Pokud na akci nedorazíš, nebo zrušíš svoji rezervaci později, tvoje vstupenka propadne a nemáš nárok na přesunutí termínu.

Co si myslí účastníci

Účastnice Petra
Opravdu velmi doporučuji a to nejen obchůdek, ale i rituály a workshopy! Opravdu krásné a velmi příjemné místo! ♥️
Účastnice Lada
Na náramky jsem vzala maminku, která dostala tento workshop jako dárek. Pěkně jsme si to užily v příjemné tvořivé atmosféře a každá jsme si odnesly dva krásné náramky, které jsme si vyrobily.
Účastnice Michaela
Workshop doporučuji, odnesla jsem si osobní šperk, který mi Dagmar očistila vykuřovadlem. Nálada bxla příjemná, dostala jsem kávu a dozvěděla se pár zajímavostí o kamenech.
cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram