0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

ZROZENI VE ZNAMENÍ MĚSÍCE

Sílu Měsíce jsem dostala už do kolébky. Narodila jsem se totiž za úplňku ve znamení Raka. Dost možná i proto mě Měsíc vždy přitahoval. Postupně jsem odhalovala jeho kouzlo, sílu i vliv, který mají lunární fáze na můj život.
Dagmar

Začala jsem proto podle Měsíce řídit svou stravu, péči o tělo a zdraví, práce na zahradě i v domácnosti a nakonec i magické rituály. Přesvědčila jsem se totiž, že život v souladu s Měsícem opravdu funguje. A že stačí vnímat lunární cyklus a můj život je mnohem klidnější a v mnoha ohledech jednodušší.

Informací o vlivu Měsíce ale bylo na internetu jen málo, nebo byly placené.

Proto jsem se to rozhodla změnit. A vytvořit online lunární kalendář, který bude zdarma a ve kterém najdeš vše, co hledáš…

…Když jsem začala na kalendáři pracovat, byla jsem na mateřské dovolené. Přes den jsem se proto starala o dítě a po večerech jsem ležela v knihách, studovala lunární vlivy a připravovala náš originální lunární kalendář.

Už tehdy byly mými pomocníky také minerály a drahé kameny. Stejně jako Měsíc v sobě ukrývají velkou sílu. Sílu, kterou čerpají z přírody – ze země, ze slunce, z deště i z Měsíce.

Proto jsem se rozhodla jejich vlastnosti využít. A začala jsem vyrábět šperky z minerálů.

Odtud byl už jen krůček ke spojení síly Měsíce a síly drahých kamenů. A k tvorbě lunárních náramků. Vznikl tak šperk, se kterým můžeš sledovat lunární cyklus. A který najdeš jen na Lunariu.

Dagmar Borešová

ŽIJEME VE ZNAMENÍ MĚSÍCE

Kdo pečuje o Lunárium

Dagmar Borešová

Dagmar

Duše i mozek Lunaria. Právě ona přišla s nápadem vytvořit online lunární kalendář. Připravuje produkty pro náš e-shop a potkáš se s ní v našem obchodě i na akcích, kterých se s Lunariem účastníme.
Romana Jatić

Romana

Romča je všude tam, kde ji potřebujeme. Navrhuje design produktů, koordinuje fungování Lunaria a pomáhá dotahovat věci do konce. Jednoduše je podepsaná pod vším, co s Lunariem souvisí.
cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram