0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

ZVEME TĚ DO NAŠEHO OBCHODU

ANGLICKÁ 387/3, 120 00 PRAHA 2 VINOHRADY
obchod Lunarium

Splnili jsme si sen a 26. září na novoluní jsme otevřeli náš LUNARIUM obchod a showroom na Praze 2. Spojili jsme lásku k Luně, rituálům a astrologii a tak v našem obchodě najdeš vše, co používáme v každodenním životě i při rituálech.

V obchůdku se na tebe těší Eliška, Dáša a Medea. Přijď se zeptat na vše, co tě zajímá a popovídat si o lunárních cyklech, rituálech a krystalech.

ADRESA:

Anglická 387/3, Praha 2 Vinohrady

Zastávka metra: I. P. Pavlova, Muzeum

Obchůdek se nachází na hlavní ulici Anglická, na rohu ulice je restaurace Demínka. Přímo naproti obchůdku je Čínská restaurace.

OTEVÍRACÍ DOBA OBCHODU:

Aktuální otevírací dobu vždy najdeš na našem Instagramu.

KONTAKT:

+420 774 741 477

 

PŘIJĎ SI UDĚLAT RADOST

V našem obchůdku najdeš všechny druhy náramků, vykuřovadla a vonné tyčinky, rituální balíčky a doplňky, krystaly, amulety, šperky, svíčky a balíčky pro znamení zvěrokruhu. Pomůžeme ti vybrat dárek podle znamení zvěrokruhu, záměru nebo podle osobnosti.

DRAHÉ KAMENY A KRYSTALY

V našem obchůdku najdeš také kvalitní kameny a krystaly. Vybíráme je osobně u ověřených českých dodavatelů a známe původ každého kamene. Cena kamenů se odvíjí od jejich kvality, a proto nabízíme většinou pouze výběrové kameny s kvalitou AAA. K většině kamenů přidáváme popisek s významem jako dárek.

Nabízíme široký výběr kamenů, včetně surových, sbírkových minerálů, přírodních i broušených špic, leštěných kamenů, řezů a plátků, geod a drúz.

cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram