0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Gongová lázeň

Pojď se vykoupat ve zvukových vlnách gongu, který je starodávným nástrojem léčení, omlazení a transformace. Zrelaxuješ svoje tělo i mysl v hlubokém uvolnění a meditaci.
pexels cottonbro studio 5602497

Přijď si zažít hlubokou relaxaci a obnovu těla a duše prostřednictvím zvuku gongu. Gongová lázeň je forma soundhealingu, která využívá vibrace gongu k dosažení pozitivních změn na fyzické, psychické a duchovní úrovni.

Na co se můžeš těšit:

 • Hluboké uvolnění těla a mysli v meditativním stavu, snížení napětí a hladiny stresu v těle
 • Zlepšení nálady, pocit znovuzrození, oživení , omlazení a transformace
 • Ozdravění - Vibrace gongu pomáhají uvolnit svalové napětí, zlepšit krevní oběh a podpořit imunitní, hormonální a nervový systém a rozproudit životní energii
 • Pohodlná meditace vleže na podložce s dekou a polštářkem, v útulné místnosti provoněné vonnými tyčinkami
 • Po gongové lázni se můžeš cítit klidnější, uvolněnější, šťastnější a zdravější
 • Kapacita je 6 osob, meditace je vhodná pro ženy i muže.

Jak gongová lázeň probíhá:

„Gongová koupel“ znamená, že se ve vlnách zvuku koupeš a koupel je jistou formou terapie zvukem. Je to čistě relaxační zážitek.  Jen pro ujasnění, v procesu se nepoužívá žádná voda. Celý proces trvá přibližně 50 minut, z toho je 40 minut hra na gongu. Během Gongové koupele ležíš a nebo sedíš v pohodlné pozici, máš zavřené oči a relaxuješ. Ideální je být v teple a mít přikryté oči pro co nejlepší uvolnění. Proto doporučujeme přinest si vlastní pokrývku očí. Deky a podložky máme na místě.

Kde gongová lázeň probíhá?

 1. V naší meditárně v Lunáriu (kapacita 6 osob)
 2. V jurtě Řehenický dvorek (asi 40 min. od Prahy)

Chceš darovat speciální zážitek?

Vezmi s sebou svou nejlepší kamarádku, kolegyni, sestru nebo maminku na nezapomenutelný rituál. Připravíme pro tebe personalizovaný poukaz s jménem obdarovaného, který ti zašleme elektronicky, abys jej mohl/a ihned vytisknout a darovat. Kup si vstupenky na vybranou akci a napiš nám email na ahoj@lunarium.cz, kde uvedeš termín akce a jméno obdarovaného a my ti připravíme personalizovaný poukaz.

e shop (3)

Pokud chceš vstupenku na akci věnovat jako dárek bez konkrétního termínu, připravili jsme pro tebe elektronické dárkové poukazy 🎁 , které máš k dispozici ihned po zaplacení. Poukaz ti přijde obratem na email, vytiskneš si ho a můžeš darovat.

Tato meditace je pro tebe ideální, pokud:

 • Hledáš způsob, jak se vyrovnat se stresem a chceš najít vnitřní klid
 • Chceš objevit nové dimenze svého emočního a duchovního života prostřednictvím síly hudby.
 • Toužíš po hlubších spojeních s vlastním já a potřebuješ harmonický prostor k regeneraci
Zobrazit termíny
Doba trvání: 1,5 - 2 hodiny (dle místa konání)
Cena: od 600 Kč

Místo konání:

Lunarium obchod, Anglická 387, Praha 2
Doraz prosím nejpozději 15 minut před začátkem akce.

Jak se k nám dostaneš:

Obchod se nachází vedle restaurace Demínka. Nejlépe se k nám dostaneš ze zastávky metra a tramvaje I. P. Pavlova nebo Muzeum (odkaz na Google mapy).

petr last 155(1)

Rituál vede Petr Adesh Beránek

Učitel jógy a meditace, kouč, průvodce, vlastník firmy, podnikatel, stavební a strojní inženýr. Aktuálně se naplno věnuje józe, individuálnímu provázení klientů, meditacím a gongovým lázním. Vede kurzy a pobyty, kde si účastníci zlepšují fyzickou a mentální kondici. Je průvodcem na cestě osobnostního rozvoje.

Termíny & rezervace

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zrušení rezervace:

Svoji rezervaci můžeš zdarma zrušit nejpozději 60 hodin před začátkem akce, abychom mohli místo nabídnout někomu jinému. Napiš nám prosím na email ahoj@lunarium.cz a přesuneme tvoji rezervaci na jiný termín nebo ti vrátíme peníze. Pokud na akci nedorazíš, nebo zrušíš svoji rezervaci později, tvoje vstupenka propadne a nemáš nárok na přesunutí termínu.

Co si myslí účastnice

Účastnice Monika
Gongová lázeň byla pro mě krásným a relaxačním zážitkem, kdy jsem se mohla ponořit sama do sebe, uvolnit mysl a vychutnávat si jenom nádherné zvuky různých gongů. Petr byl úžasný průvodce tímto hudebním zážitkem. Doporučuji zažít.
Účastnice Jana
Gongová lázeň byla velmi silná a hluboká. Celé tělo vibrovalo a člověk procítil změněný stav vědomí. Velmi jsem si to užila. Obchůdek a meditační prostor je velmi příjemné místo v centru Prahy.
Účastnice Radim
Během gongové lázně jsem se cítil uvolněně a klidně. Petr hrál na několik gongů různých velikostí a tónů, jejichž zvuky mě uklidnily a pomohly mi zbavit se stresu a úzkosti. Měl jsem pocit, že se mé myšlenky zpomalily a mé tělo se uvolnilo. Gongovou lázeň bych doporučil všem, kteří hledají způsob, jak se zbavit stresu a najít vnitřní klid.
cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram