0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

25. 4. 2022

Co je to lunární kalendář

Lunární kalendář používá jakožto časový údaj jeden měsíc, což je čas, za který planeta Měsíc oběhne kolem naší Země. Pomůže ti zjistit, kdy je Měsíc v jaké fázi či v jakém znamení putuje. Na našem Instagramu a Facebooku každý den sdílíme lunární kalendář na daný den a na začátku měsíce sdílíme přehled na daný měsíc, podle kterého si můžeš snadno naplánovat objednání k zubaři, vhodný termín operace, práce na zahradě nebo návštěvu kosmetického salonu.

JAK POUŽÍVAT LUNÁRNÍ KALENDÁŘ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ

Lunární kalendář může být skvělou pomůckou pro tvůj každodenní život, je ale potřeba následovat základní pravidla:

  1. 🩺  Zákroky a operace neprovádíme na orgánech náležejících k danému znamení zvěrokruhu, ve kterém zrovna stojí Měsíc
  2. 🩺  Všeobecně se zákroky a operace nedoporučují v Novoluní a v přibývajícím Měsíci
  3. 💇🏻‍♀️  Vhodný čas na stříhání, péči o vlasy a úpravu vašich vlasů je ve dnech Lva a Panny
  4. 🦷  Návštěva Dentální hygieny a všeobecně hloubková péče o zuby je vhodná ve dnech Býka
  5. 🧖🏼‍♀️ Na kosmetiku, do sauny, nebo na masáž si zajděte ve dnech Vah a Štíra

JAK TEDY FUNGUJE LUNÁRNÍ KALENDÁŘ?

Mechanismy fungující v přírodě působí i na člověka, jeho pocity, energetický stav a fyzickou kondici. Život v harmonii s těmito rytmy a s přírodou je klíčem k objevení krás všedního života. Jak tedy funguje lunární kalendář? Jedná se v podstatě o jednoduchý princip rytmicky či cyklicky se opakujících procesů, které ovlivňují stav našeho zdraví, fyzickou sílu a duševní rovnováhu.    

Řada každodenních záležitostí se pro nás díky porozumění těmto cyklům může stát výrazně jednoduššími. Vnímej rytmus přírody, pociťuj jeho vliv na vlastní život a zjisti, co je vhodné udělat právě v tento den. Lunární kalendář a produkty pro život v souladu s Měsícem ti k tomu napomůžou.

cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram