0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

OM Chanting

Při této několik tisíc let staré duchovní metodě, budeme společně zpívat mantru ÓM, která vyrovnává a harmonizuje všechny účastníky, pozvedává vibrace životního prostředí a celé Země.
pexels prasanth inturi 1051838

Na co se můžeš těšit

 • OM Chanting je několik tisíc let stará skupinová duchovní metoda
 • Staří mudrci používali prapůvodní mocnou vibraci zvuku "ÓM" k pročištění, vyladění a harmonizování jakékoli nerovnováhy v osobách i přírodě
 • OM Chanting pomáhá vyrovnávat a harmonizovat všechny účastníky, pozvedává vibrace životního prostředí a celé Země
 • Dobrovolný příspěvek 100 kč vítán
 • Kapacita akce je 8 osob a je vhodná pro muže i ženy

Co je to ÓM?

 • "OM" je sanskrtská posvátná mantra, jejíž zvuk a vibrace jsou prvotní esencí všeho tvoření, prostupující celým Vesmírem.
 • Zvuk "ÓM" působí na všech jemněhmotných úrovních a rovinách (fyzické tělo, emocionální, mentální i duchovní) a uvádí do souladu všechny naše energie, které se nenachází v harmonii.
 • Zpíváním mantry "ÓM" ve skupině lidí se léčebná síla zvuku OM zesíluje a násobí. Mezi Vyšším Vědomím a účastníky se vytvoří kanál, kterým proudí vibrace OM uvnitř i vně celé skupiny.
 • V důsledku toho se různé energie jako pýcha, strach nebo stres uvolňují a očišťují a aura účastníků se mění na čisté světlo.
 • Naše negativita a nedokonalost je transformována a tím dochází k pročištění a prosvětlení aury.
 • OM Chanting pomáhá vyrovnávat a harmonizovat všechny účastníky, pozvedává vibrace životního prostředí a celé Země.
 • Léčivá energie může být také směrována k různým životním či světovým situacím, místům nebo lidem, kteří nejsou přítomni.
Doba trvání: 1 hodina
Cena: ZDARMA

Místo konání:

Lunarium obchod, Anglická 387, Praha 2
Doraz prosím nejpozději 15 minut před začátkem akce.

Jak se k nám dostaneš:

Obchod se nachází vedle restaurace Demínka. Nejlépe se k nám dostaneš ze zastávky metra a tramvaje I. P. Pavlova nebo Muzeum (odkaz na Google mapy).

pexels lucas pezeta 2529368

Meditaci vede Hana Groblerová

Aby OM Chanting správně fungoval, smí ho organizovat jen tzv. "OM Chanting koordinátor", který prošel zaškolením a dostal iniciaci, svolení a požehnání od Babajího a Šrí Swamího Vishwanandy.
Pro tuto akci nejsou vypsané termíny. 

Pokud máš o událost zájem, napiš nám na ahoj@lunarium.cz

Co si myslí účastnice

Účastnice Petra
Opravdu velmi doporučuji a to nejen obchůdek, ale i rituály! Opravdu krásné a velmi příjemné místo! ♥️
Účastnice Kristýna
Absolvovala jsem v Lunariu Šamanské cestováni s Medeou a byl to nádherný zážitek. Medea je žena na svém místě a úžasná bytost. I jako začátečník se nemáte čeho bát a můžete se těšit na setkání s Vaším totemovým zvířetem 💜
Účastnice Erika
Dnes navštívila s mojí mamkou workshop Šamanská cesta. Byla to pro nás velmi zajímavá zkušenost a moc jsme si to užily. 😇 Rozhodně se chceme dále rozvíjet a těšíme se na další workshop.
cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram