0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Hudební lázeň

Přijď si poslechnout posvátné léčivé tóny a frekvence křišťálových mís, při kterých se tělo harmonizuje a léčí a uvolňují se emocionální a energetické bloky.
Jami

Připravili jsme pro tebe hlubokou relaxační terapii, která tě zavede na cestu obnovy těla a duše. Zažij kombinaci starověkého rituálu a moderního přístupu v provoněné místnosti, kde uvolnění a harmonie čekají na každého.

Na co se můžeš těšit:

  • Komplexní uvolnění těla a duše snižující stres, úzkost a napětí
  • Pozitivní boost nálady, zlepšení kvality spánku a pocit duchovní harmonie
  • Oživení ve stavu hlubokého klidu, kde budeš cítit znovuzrození
  • Zažij starověký rituál pro podporu samo-léčení a revitalizaci těla a duše
  • Pohodlná meditace vleže na podložce s dekou a polštářkem, v útulné místnosti provoněné vonnými tyčinkami
  • Kapacita je 6 osob, meditace je vhodná pro ženy i muže

Chceš darovat speciální zážitek?

Vezmi s sebou svou nejlepší kamarádku, kolegyni, sestru nebo maminku na nezapomenutelný rituál. Připravíme pro tebe personalizovaný poukaz s jménem obdarovaného, který ti zašleme elektronicky, abys jej mohl/a ihned vytisknout a darovat. Kup si vstupenky na vybranou akci a napiš nám email na ahoj@lunarium.cz, kde uvedeš termín akce a jméno obdarovaného a my ti připravíme personalizovaný poukaz.

e shop

Pokud chceš vstupenku na akci věnovat jako dárek bez konkrétního termínu, připravili jsme pro tebe elektronické dárkové poukazy 🎁 , které máš k dispozici ihned po zaplacení. Poukaz ti přijde obratem na email, vytiskneš si ho a můžeš darovat.

Tato meditace je pro tebe ideální, pokud:

  • Hledáš kreativní způsob, jak se vyrovnat se stresem a hledat vnitřní klid.
  • Chceš objevit nové dimenze svého emočního a duchovního života prostřednictvím síly hudby.
  • Toužíš po hlubších spojeních s vlastním já a potřebuješ harmonický prostor k tomu, abys si naslouchal a regeneroval.
Zobrazit termíny
Doba trvání: 1,5 hodiny
Cena: 600 Kč

Místo konání:

Lunarium obchod, Anglická 387, Praha 2
Doraz prosím nejpozději 15 minut před začátkem akce.

Jak se k nám dostaneš:

Obchod se nachází vedle restaurace Demínka. Nejlépe se k nám dostaneš ze zastávky metra a tramvaje I. P. Pavlova nebo Muzeum (odkaz na Google mapy).

jami

Meditaci vede Jarmila

Jami je průvodkyní v umění hudebních lázní a meditace, které nabízejí útočiště pro duši i tělo. S jejími oblíbenými meditacemi, které očarovaly celé Česko, jsme se setkali osobně, a s hrdostí ji pravidelně vítáme v Lunariu.

Termíny & rezervace

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zrušení rezervace:

Svoji rezervaci můžeš zdarma zrušit nejpozději 60 hodin před začátkem akce, abychom mohli místo nabídnout někomu jinému. Napiš nám prosím na email ahoj@lunarium.cz a přesuneme tvoji rezervaci na jiný termín nebo ti vrátíme peníze. Pokud na akci nedorazíš, nebo zrušíš svoji rezervaci později, tvoje vstupenka propadne a nemáš nárok na přesunutí termínu.

Co si myslí účastnice

Účastnice Simona Měchová
K Jarmilce chodím na hudebí lázně pravidelně. Zvuk křišťálovýc mís je pro mě silným zážitkem, něžným pohlazením a energetickým léčením. Pomáhá mi uvolnit se z každodenních starostí a naladit se do radosti, kdy odcházím šťastná. Vřele doporučuji!
Účastnice Martina Kubešová
Jarmila je pro mě úplnou éterickou bytostí! Její přítomnost vyvolává úžasný klid a když rozehraje křišťálové mísy, ocitám se rázem v jiném světě plném nádherných pocitů a transformativních prožitů.
Účastnice Martina Peclová
Hudební lázeň mohu jen vřele doporučit, pocítíte velké zklidnění, uzemnění a příliv energie. Éterická a velmi milá Jami je úžasný průvodce do stavu maximální relaxace těla i mysli za pomoci všech svých hudebních nástrojů, které úžasně ovládá. Děkuji!
cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram